Program

Mural by
WD_Wild Drawing

Passingerův mlýn, Olomouc

10.–14. 9. 2018

Majestátní budova Passingerova mlýnu má rendez-vous s jedním z nejtalentovanějších street artových umělců současnosti, Wild Drawingem.

WD, původem z Bali, je známý svými fotorealistickými muraly obřích rozměrů a vy se na jeden takový můžete těšit v centru Olomouce!

13. 9. – chill out zóna, Dj's a street food included!


Událost na Facebooku

PASTA ONER's talk

Kino Metropol

10. 9. 2018

Jak se z obyčejného kluka, který maloval grafáče, stal jeden z nejuznávanějších umělců současnosti?
Přednáška pop artového umělce Pasty Onera, buďte u toho!

Bonus – filmová premiéra dokumentu "The Banksy Job"

Rezervovat vstupenku Událost na Facebooku

Křest komiksu 1918 a 1968 & Tagtool Jam

Zbrojnice - Univerzita Palackého

12.10.2018

Srdečně zveme všechny na křest komiksového dvojsešitu "1918 - Budoucnost ve vlastních rukách a 1968 - Probuzení do temnoty", který proběhne v rámci Street art Festival 2018 ve středu 12. září v prostorách Coffee Library.

V rámci křtu bude komiks také bezplatně distribuován. Po "slavnostním aktu" se můžete těšit na Tagtool Jam - živou projekci kresby, promítanou v prostoru nádvoří Zbrojnice, o kterou se postarají Ticho 762 a Pauser. Přijďte se podívat na vznik kresby a její projekci od začátku až do konce!

Křest proběhne za účasti autorů Martin Šinkovský a Ticho762, organizátorů Street Art Festivalu a prorektora UP Petr Bilík.

Start křtu 19:00 hod, start Tagtool Jamu ve 20 hod.

Vstupné ZDARMA

Komiks vyadává Univerzita Palackého v Olomouci při příležitosti 100. výročí republiky díky dotaci MŠMT ČR s názvem „2018 – Rok významných výročí“ v nákladu 15 000 ks. Komiks je distribuován bezplatně.

Akci pořádá Univerzita Palackého a Street art Festival 2018 ve spolupráci se Zaparkuj - oživujeme veřejný prostor a Coffee Library.

Událost na Facebooku

Pauser & Ondrash
Výstava obrazů

Long Story Short Hostel

14. 9. 2018

Závěrečný program festivalu patří dvojici českých umělců, kteří představí svůj cyklus obrazů "Stillife", kde jinde, než v tom nejfajnovějším místě v Olomouci – v Long Story Short.

Událost na Facebooku